Засідання постійних комісій районної ради

19 червня відбулося засідання постійних комісій районної ради:
– з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку. На засіданні були присутні члени комісії – Луцюк Володимир, Квашук Сергій, Потурай Сергій.
2. Про звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року.
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 01.03.2018р. № 16/19 “Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир – Волинського району”.
4. Організаційне питання.
5. Різне.
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.
– з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів. На засіданні були присутні члени комісії – Гаман Мирон, Ліщук Володимир, Осіїк Віра, Панасюк Сергій.
3. Організаційне питання.
4. Про хід виконання районної екологічної Програми «Екологія 2017-2020»
5.Обрання секретаря комісії
6. Різне.
– з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства та підприємництва.
3. Організаційне питання.
4. Різне.
У роботі комісій взяли участь голова районної ради Роман Гук та заступник голови районної ради Алла Мельник, начальник управління фінансів райдержадміністрації Бондарук Олена, начальник відділу з питань документообігу,правової та організаційної роботи районної ради Пасось Тетяна.