Засідання постійних комісій районної ради

21 червня відбулося засідання постійних комісій районної ради:

– з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району. На засіданні були присутні члени комісії: Оніщук Андрій, Яковів Іван, Василець Наталія,Карпюк Павло, Кравчук, Пилипюк Павло, Яльницький Анатолій.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року
2. Про припинення діяльності комунального закладу охорони здоров’я Володимир – Волинського ТМО шляхом його ліквідації
3. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №21/8 “Про районний бюджет на 2019 рік».
5. Про затвердження Положення про Володимир – Волинську центральну районну бібліотеку
6. Про затвердження Переліку базової мережі закладів культури Володимир-Волинського району
7. Про стан виконання районної цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.
8. Організаційне питання
9. Листи та звернення.
10. Різне
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

– з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення. На засіданні були присутні члени комісії: Середа Вікторія, Цибах Вячеслав.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року
3. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
8. Організаційне питання
9. Листи та звернення.
10. Різне
У роботі комісій взяли участь голова районної ради Роман Гук та заступник голови районної ради Алла Мельник, начальник управління фінансів райдержадміністрації Бондарук Олена, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Пасось Тетяна, начальник відділу освіти та культури райдержадміністрації Бігун Оксана, головний лікар Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання Клачук Олександр, директор Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки Сулік Людмила.