Засідання постійних комісій районної ради

13 березня відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово – комунального господарства та підприємництва та постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів.
На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово -комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії – Валерій Романов, Ігор Павловський, Василь Люлька, Андрій Климюк, Роман Ковальчук, Анатолій Кублій, Микола Онишкевич.
На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії – Мирон Гаман, Ярослава Вознюк, Володимир Ліщук.
У роботі комісії взяла участь голова районної ради Роман Гук та заступник голови районної ради Алла Мельник, голова райдержадміністрації Наталія Василець, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, начальник відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Петро Чуцький.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про стан ремонту доріг у Володимир-Волинському районі.
2. Про звіт голови районної ради.
3. Про звіт голови райдержадміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік та делегованих районною радою повноважень.
4. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
5.Різне.
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були прийняті відповідні рішення.