Засідання постійної комісії

13 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти , культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення. На засіданні були присутні члени комісії – Олександр Юринець, Вікторія Середа, Віта Принда, В’ячеслав Цибах. У роботі комісії взяла участь заступник голови районної ради Алла Мельник.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
2. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки за затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на безоплатне зубопротезування пільгових категорій громадян .
3. Про закриття відокремленого підрозділу Центру первинної медико-санітарної допомоги та внесення змін до Статуту Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.07.2018 року № 19/2 «Про делегування повноважень Володимир-Волинській міській раді» .
5. Про внесення змін в Положення про Володимир-Волинську районну централізовану бібліотечну систему
6. Про затвердження Переліку базової мережі закладів культури Володимир-Волинського району.
7. Про звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району.
8. Про звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б.,Нечипоренка В.М.,Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.