Засідання постійної комісії

18 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району. На засіданні були присутні члени комісії – Оніщук Андрій, Яковів Іван, Місан Олександр, Василець Наталія, Карпюк Павло, Кравчук Юрій, Пилипюк Павло, Яльницький Анатолій. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Роман Гук та заступник голови районної ради Алла Мельник.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про внесення змін в районну Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин А1008, А4408 Володимир- Волинського ОРВК, організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації в районі,надання одноразової грошової допомоги жителям Володимир-Волинського району,які заключили контракт до ЗСУ на 2017-2020 роки.
2. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки та затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на безоплатне зубопротезування пільгових категорій громадян .
3. Про закриття відокремленого підрозділу Центру первинної медико-санітарної допомоги та внесення змін до Статуту Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання.
4. Про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №15/4 “Про районний бюджет на 2018 рік».
6.Звернення військової частини 1141 Національної гвардії України щодо включення частини до учасників районної Програми профілактики правопорушень у Володимир-Волинському районі на 2016-2020 роки та виділення коштів.
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.