Засідання постійної комісії

18 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району. На засіданні були присутні члени комісії – Андрій Оніщук, Іван Яковів, Олександр Місан, Наталія Василець, Павло Карпюк, Юрій Кравчук, Павло Пилипюк, Анатолій Яльницький.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Роман Гук, заступник голови ради Алла Мельник, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи Тетяна Пасось, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Голюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Смоляр, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційної роботи  та управління персоналом апарату райдержадміністрації Роман Охріменко, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

 1. Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
 2. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2018-2019 роки.
 3.  Про внесення змін до районної Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2018-2022 роки.
 1. Про районну Програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в районі засобами масової інформації на 2019 рік.
 2. Про Програму вшанування працівників, колективів підприємств, організацій, установ, мешканців району з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Володимир-Волинському районі на 2019 рік.
 3.  Про надання дозволу відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації на передачу та списання газових котлів та мережевих насосів в навчальних закладах району.
 4. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №15/4 “Про районний бюджет на 2018 рік”.
 6. Про районний бюджет на 2019 рік.
 7. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок за межами населених пунктів на території Володимир – Волинського району.
 8.  Про безоплатну передачу майна (майновий комплекс військового містечка «Амбуків») із спільної власності територіальних громад м. Устилуга і сіл району у комунальну власність Устилузької міської ради.
 1. Про звернення Володимир-Волинської районної ради до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
 2. Листи та звернення.
 3. Різне.

З розгляду більшості питань порядку денного, членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.