Засідання постійної комісії

20 лютого в залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.
На засіданні постійної комісії, районні обранці підтримали наступні рішення:
1. Про звіт голови районної ради за 2017 рік.
2. Про звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік та делегованих районною радою повноважень.
3. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
4. Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир-Волинського району.
5. Про внесення змін до Статуту комунальної установи “Володимир-Волинський районний методичний кабінет” Володимир – Волинської районної ради Волинської області та затвердження Статуту у новій редакції.
6. Про затвердження Положення про оренду приміщень районного будинку культури.
7. Про безоплатну передачу майна (заклади охорони здоров’я) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.
8. Про безоплатну передачу майна (заклади освіти) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.
9. Про безоплатну передачу майна (заклади культури) із спільної власності територіальних громад міста Устилуга і сіл району у комунальну власність Зимнівської сільської ради.