Засідання постійної комісії районної ради

12 червня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району. На засіданні були присутні члени комісії – Андрій Оніщук, Олександр Місан, Наталія Василець, Юрій Кравчук, Павло Пилипюк.
У роботі комісії взяли участь голова районної ради Роман Гук, заступник голови ради Алла Мельник, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи Тетяна Пасось, заступник начальника – начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Валентина Ващук, начальник відділу освіти та культури райдержадміністрації Оксана Бігун.
На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:
1. Про передачу бюджетних призначень від головного розпорядника коштів районного бюджету – відділу культури та туризму районної державної адміністрації новоствореному структурному підрозділу РДА – відділу освіти та культури районної державної адміністрації на 2019 рік
2. Різне.
З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.