Жителька Володимир – Волинського району стала «Матір’ю-героїнею»

4 липня 2018 року, у рамках робочої поїздки у Зимнівську сільську раду голова районної ради Роман Гук та керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк виконали почесну місію – вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» жительці села Льотниче, матері п’яти дітей Валентині Сапаковій. Найстаршому, Вадимові, уже 22 роки, наймолодшому, Сашкові, – всього лиш дев’ять.
Валентина Василівна уродженка села Нехвороща Володимир-Волинського району. Свою трудову діяльність розпочала у 94-му на Житомирщині та незадовго повернулася на малу Батьківщину.
Односельчани із теплотою відгукуються про жінку, характеризуючи її, як зразкову матір. Позитивно характеризують і колеги, адже проявила себе здібним фахівцем та ініціативним працівником.
Сьогодні свою любов пані Валентина дарує не лише п’яти синам-соколам, а й маленькій онучці Юліані.
Музичні вітання із приводу присвоєння цього почесного звання дарували матері-героїні юні аматори сцени, вихованці районного Будинку школяра під керівництвом Людмили Гендес.