Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 18.06.2024 17:22
Кількість переглядів: 51

Сьогодні, 18 червня березня о 11 годині відбулися засідання постійних комісій районної ради:

- промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

- сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

На засіданні були присутні члени трьох постійних комісій районної:

- комісії з питань  промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва: Сергій Луцюк, Федір Войтюк, Володимир Коломий, Юрій Динько,

- комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів: Віктор Якубський, Анна Юхимюк, Олег Бадзюнь, Віктор Фіщук, Анатолій Яльницький, Олександр Коновалюк, Олег Приступчук

-з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку: Андрій Нагорний, Микола Квашук, Марія Косаковська,.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Віктор Хиць, голова районної державної адміністрації Юрій Лобач, заступник голови районної ради Андрій Оніщук, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, завідувач сектору сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Ліщук, головний спеціаліст  юридичного забезпечення та з питань запобігання  і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про стан готовності господарського комплексу району до пожежонебезпечного періоду  під час проведення  жнив

2. Про затвердження районної Програми матеріально – технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України дислокованих на території району, Володимир – Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі РТЦК та СП), підрозділів 6 прикордонного загону (в/ч 9971), підрозділів правоохоронних органів, КП «Володимир - Волинського районного центру підготовки територіальної оборони», організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації в районі на 2024 – 2025 роки

3. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2024 року.

4. Про внесення змін  до рішення районної ради  від 01.03.2018р. № 16/19 «Про використання революційного прапора ОУН на території Володимирського  району» (зі змінами)

5. Про затвердження в новій редакції  Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Володимир-Волинського району», затвердженого рішенням районної ради від 28.09.2000 року № 16/10.

6. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Юхимюк Анни Юріївни

7. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Лазаренко-Штикало Людмили Ростиславівни

8. Про звіт тимчасової контрольної  комісії районної ради про перевірку виконання законодавства України щодо декомунізації в територіальних громадах району та стану виконання рішення районної ради від 13.04.2023 року № 13/2 « Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Володимирського району»

9.Різне.

З розгляду запропонованих питань членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора