4 червня - День пам'яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії російської федерації проти України

Сьогодні, 4 червня, у світі вшановують пам'яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії російської федерації проти України.
Підлий і жорстокий агресор, який позиціонує себе як країну, що веде оборонну війну, здійснивши при цьому напад на Україну, щодня вбиває наших співгромадян, нищить інфраструктуру і завдає шкоду довколишньому середовищу.
За цими доволі сухими словами – людські трагедії, знищені долі, майбутнє, яке не настане для багатьох вже ніколи.
Всі беззахисні перед жорстокою машиною війни, але менш захищеними є діти.
За даними порталу https://childrenofwar.gov.ua/, станом на 3 червня 707 дітей були вбиті росією, 2548 отримали поранення різного ступеня тяжкості, 2318 вважаються зниклими, 20570 – депортовані або вимушено переміщені внаслідок повномасштабної агресії російської федерації проти України.
За кожною з цих цифр — зруйноване життя, біль батьків і дитячі мрії, які росія забрала назавжди.
Також завдяки діям української влади вдалось повернути 2200 наймолодших українців.
Згадаймо сьогодні тих, чиї життя обірвала безжальна рука загарбника.
Шануймо їх пам'ять – щодня, а не лише сьогодні.
Маємо пам'ятати і не пробачати ворогу – за таке прощення не буває!
Світ не має права звикнути до цих злочинів або мовчки спостерігати.
Пам’ять про кожну дитину — це наш обов’язок і наша боротьба за справедливість.
Слава Україні!