Вітання голови районної ради Віктора Хиця з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 08:02

Шановні аграрії Володимир – Волинського району!

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – за самовіддану працю, життєву мудрість та натруджені руки.

Завдяки вашій господарській дбайливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Добра вам, благополуччя та миру!

Голова районної ради                                                                                       Віктор Хиць