Відповіді на депутатські звернення та запити

ВІДПОВІДЬ ВОЛОДИМИРСЬКОЇ районної державної адміністрації НА запит депутата Квашука М.В. щодо вжиття заходів по нерозповсюдженню отруйної рослини «Борщівник Сосновського»

відповідь волинської обласної державної адміністрації на запит депутата Юрчук О.М. до голови обласної державної адміністрації щодо передачі газових розподільчих мереж  у власність територіальних громад

ВІДПОВІДЬ НА запит депутата Динька Ю.І. до Володимирського міського голови Пальонки І.А.  щодо приведення до належного стану пам’ятного знаку на похованнях учасників визвольних змагань 1919-1922рр, 1941-1943 рр., що знаходиться на Ладомирському кладовищі м.Володимира

Відповідь Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України на рішення №10/16 від 18 серпня 2022 р. «Про звернення депутатів Володимир - Волинської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, начальника Волинської обласної військової адміністрації та вірян Української православної церкви щодо заборони діяльності Української православної церкви  в Україні»

Відповідь Володимирської районної  військової адміністрації на запит депутата Юринця О.О. до начальника Володимирської районної  військової адміністрації Лобача Ю.В.  щодо  з’ясування законності проведеної вирубки 14 дубів в придорожній зоні автомобільного шляху  регіонального значення Р15 «Ковель-Жовква на ділянці між населеними пунктами Верба-Блаженик

ВІДПОВІДЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НА РІШЕННЯ №10/16 ВІД 18 СЕРПНЯ 2022 Р. «ПРО ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, НАЧАЛЬНИКА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ВІРЯН УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЩОДО ЗАБОРОНИ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ  В УКРАЇНІ»

ВІДПОВІДЬ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ №13/2 ВІД 13 КВІТНЯ 2023 Р. «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Володимирського району»

ВІДПОВІДЬ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ№16/10 від 16 грудня  2023 року “Про звернення депутатів Володимирської районної ради до начальника Волинської обласної військової адміністрації щодо недопустимості продовження договору про користування УПЦ МП комплексом Успенського собору XII-XVII ст. у м. Володимирі”