Відповіді на депутатські звернення та запити

відповідь волинської обласної державної адміністрації на запит депутата Юрчук О.М. до голови обласної державної адміністрації щодо передачі газових розподільчих мереж  у власність територіальних громад

ВІДПОВІДЬ НА запит депутата Динька Ю.І. до Володимирського міського голови Пальонки І.А.  щодо приведення до належного стану пам’ятного знаку на похованнях учасників визвольних змагань 1919-1922рр, 1941-1943 рр., що знаходиться на Ладомирському кладовищі м.Володимира

Відповідь Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України на рішення №10/16 від 18 серпня 2022 р. «Про звернення депутатів Володимир - Волинської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, начальника Волинської обласної військової адміністрації та вірян Української православної церкви щодо заборони діяльності Української православної церкви  в Україні»

Відповідь Володимирської районної  військової адміністрації на запит депутата Юринця О.О. до начальника Володимирської районної  військової адміністрації Лобача Ю.В.  щодо  з’ясування законності проведеної вирубки 14 дубів в придорожній зоні автомобільного шляху  регіонального значення Р15 «Ковель-Жовква на ділянці між населеними пунктами Верба-Блаженик

ВІДПОВІДЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НА РІШЕННЯ №10/16 ВІД 18 СЕРПНЯ 2022 Р. «ПРО ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, НАЧАЛЬНИКА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ВІРЯН УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЩОДО ЗАБОРОНИ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ  В УКРАЇНІ»

ВІДПОВІДЬ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ №13/2 ВІД 13 КВІТНЯ 2023 Р. «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Володимирського району»

ВІДПОВІДЬ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ№16/10 від 16 грудня  2023 року “Про звернення депутатів Володимирської районної ради до начальника Волинської обласної військової адміністрації щодо недопустимості продовження договору про користування УПЦ МП комплексом Успенського собору XII-XVII ст. у м. Володимирі”