Привітання голови районної ради з Днем працівника соціальної сфери України

Дата: 07.11.2021 09:00

Шановні працівники соціальної сфери Володимир - Волинського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації.

Висловлюю слова вдячності всім трудовим колективам установ, закладів, управлінь та відділів соціального призначення за сумлінне виконання службових обов’язків.

Бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла, прихильності долі, успіхів та нових ініціатив у подальшому розвитку соціальної сфери району.

З повагою,

Голова районної ради                                                                             Віктор Хиць