ВАКЦИНОВАНІ – ВІДКРИТІ!

Дата: 03.11.2021 13:56

За таким принципом на наступній неділі продовжуватимуть роботу районна рада та райдержадміністрація - в обох установах вакциновані більшість працівників. Так, серед представників органу місцевого самоврядування отримали щеплення хоча б однією дозою вакцини дев'ятеро, один працівник має медичне відведення, а з 109 держслужбовців РДА вакциновані 103, троє тільки-но перехоріли коронавірусом, тож нині мають протипоказання до прививок. 2 листопада з ініціативи керівництва райради у приміщенні установи працювала мобільна бригада з Іваничівської «первинки» у складі сімейного лікаря Ганни Грицько та медичної сестри Тамари Хижняк. Протягом кількох годин роботи вони вакцинували 50 громадян. Перед введенням вакцини лікарка проводила огляд пацієнтів, прослуховувала легені, цікавилася симптомами, які виникали після першої дози вакцини, та надавала консультації щодо ефективного попередження побічних ефектів. Скористатися послугами цього пункту прививок прийшли працівники сусідніх установ, банківські службовці, пенсіонери та навіть представники галузей медицини та фармації. Протягом кількох днів дані всіх вакцинованих будуть введені до електронної системи МОЗ, а потім з'являтимуться в порталі «Дія».