ДЕНЬ ДЕПУТАТА

Дата: 29.10.2021 16:03

29 жовтня відбувся виїзний день депутата Володимир-Волинської районної ради у місті Нововолинськ.

Робота депутатів розпочалась із зустрічі з Нововолинським міським головою – Борисом Карпусом, заступниками міського голови та секретарем міської ради. Говорили про бюджет наступного року, ситуацію з вугільними підприємствами, а також про можливість реалізації спільних проєктів.

Депутати мали змогу побувати в Благодатному старостинському окрузі. Там відвідали відокремлений підрозділ Центру надання адміністративних послуг, оглянули спортивний майданчик зі штучним покриттям біля ліцею №9 та оновлену медичну амбулаторію.

У навчально-практичному центрі сервісного обслуговування ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти», депутати ознайомилися з роботою майбутніх перукарів і майстрів швейної справи.

Депутати, вдячні керівництву Нововолинської територіальної громади за організацію та ознайомлення з роботою комунальних установ міста.