ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Дата: 25.11.2021 11:00

З 22 по 26 листопада проходить  Всеукраїнський  тиждень професійної та професійно-технічної освіти. З цієї нагоди фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості запросили на професіографічну екскурсію старшокласників ЗОШ №1.Учні  відвідали Володимир-Волинський  центр професійної освіти.  Вони  отримали  інформацію про професії, які можна здобути у  цьому закладі. Також  ознайомились з матеріально - технічною базою , умовами , в яких проходить навчання..

Старшокласникам розповіли про правила прийому, організацію навчального процесу, перспективи зайнятості після здобуття професії. Учасники заходу могли спробувати себе у професії кравця, електрогазозварника, електромонтера.

Провели майстер-клас по професії ектрогазозварника. Щоб кожному спробувати себе в цій професії, ознайомили з обладнанням та надали можливість з на ньому попрацювати.

Отримана інформація допоможе при виборі майбутньої професії, актуальної на ринку праці.