ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ВІКТОР ХИЦЬ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ СЕСІЇ ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.11.2021 00:50

26 листопада 2021 року, голова Володимир – Волинської районної ради Віктор Хиць, взяв участь у засіданні  одинадцятої чергової сесії  Володимир – Волинської міської ради, на розгляд якої було винесено 191 питання порядку денного. У пленарному засіданні сесії міської ради узяв участь народний депутат Ігор Гузь.

В ході сесії депутати затвердили ряд місцевих програм, які потрібно продовжити на наступні роки у зв’язку із завершенням терміну дії попередніх. Затвердили депутати і нову для нашої громади програму, яка стосується розвитку агропромислового комплексу Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022–2026 роки, підтримали внесення змін до місцевого бюджету, затвердили змінені статути ряду комунальних установ, підтримали реорганізацію клубних установ громади, створення нового КП «Володимир-Волинська публічна бібліотека» та прийняли понад сотню питань земельної сфери.

Окрім цього, депутати міської ради підтримали проголошення 2022 року у Володимир-Волинській міській територіальній громаді роком Української повстанської армії.