Робототехнік - це фахівець із розробки, створення та експлуатації роботів і автоматизованих систем

Дата: 01.12.2021 10:31

Медицина і виробництво, військова і аерокосмічна галузі, наука і підводні дослідження – все це сфери в яких для вирішення різних завдань сьогодні використовуються роботи. Це й не дивно, адже за допомогою цих сучасних машин можна легко оптимізувати виробництво, знешкодити вибухонебезпечні предмети, провести розвідку та навіть використовувати їх в якості асистента для людей з обмеженими можливостями.

Що робить робототехнік:

розробляє ідею майбутнього пристрою;

проектує;

виготовляє окремі частини робота (мікросхеми, програмна частина, електронні пристрої, механічні прилади);

збирає їх;

тестує зібрану модель;

виконує доопрацювання;

представляє готового робота.

Очевидно, що робототехніка – галузь дуже серйозна і вимагає від фахівця великих знань і вмінь. Поєднуючи відразу декілька наук, таких як: радіотехніка, електроніка, механіка, програмування, фізика і т.д., вона, без сумніву, зможе бути освоєна тільки людьми з певним складом розуму і якісною теоретичною підготовкою.

Вимоги до робототехніка:

вища профільна освіта;

відмінні знання в області робототехніки і суміжних сфер;

інженерний склад розуму та схильність до вивчення точних наук;

навички використання спеціальних механічних і електронних інструментів;

знання основ програмування;

високий рівень роботи на ПК;

розмовна англійська мова;

уважність і скрупульозність.

Крім того, завдяки широкому спектру застосування роботизованих пристроїв, сьогодні вчені відносять робототехніку до розряду професій майбутнього. Відомо також, що великі світові компанії, бажаючи здешевити свої виробництва, щорічно інвестують у розвиток робототехніки великі грошові суми.

Хочете присвятити своє життя розробці роботів і освоїти професію робототехніка? Тоді вам, безумовно, необхідно буде здобути спеціальні знання в одному із профільних навчальних закладів.