ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА САМОВРЯДЦІВ: НАЗВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 06.12.2021 10:55

5 грудня у м. Луцьк на спортивній базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово – фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, відбулась обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

У змаганнях взяли участь збірні команди Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького районів та Волинської обласної ради. До їхнього складу увійшли переможці відбіркових змагань, які відбулися в громадах.

Упродовж дня депутати різних рівнів змагалися в особистому та командному заліках з міні-футболу, волейболу, шахів та шашок, а також настільного тенісу.

У загальнокомандній першості за результатами участі в усіх видах спорту за програмою спартакіади на найвищий п’єдестал піднялася команда Володимир-Волинського району, ІІ місце дісталося команді Ковельського району і ІІІ - команда Луцького району.

Вітаємо переможців!