ПРИВІТАЛИ ВІЙСЬКОВИХ З 30-ЛІТТЯМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2021 16:37

6 грудня голова районної ради Віктор Хиць взяв участь в урочистостях з нагоди 30-ліття Збройних Сил України, які відбулися на плацах військових частин 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого та 39-го зенітно-ракетного полку.

Військовослужбовці отримали відомчі нагороди, Відзнаки, Схвалення та грамоти, а також були відзначені подяками від обласної, районної та міської влади, які вручили голова районної ради Віктор Хиць, голова районної  державної адміністрації Юрій Лобач, міський голова Ігор Пальонка.

Медалями «За волонтерську діяльність» від командувача оперативного командування «Захід» бригадного генерала Сергія Літвінова з нагоди Міжнародного дня волонтера, який відзначається 5 грудня, були нагороджені волонтери, які впродовж років підтримують військову частину.