ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 05:57

Шановні працівник і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати районної, міських, селищних і сільських рад району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт району і кожної територіальної громади.

Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашого району.

Хай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Голова районної ради                                                                            Віктор Хиць