Реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2022 року повинні застосовувати платники єдиного податку другої-четвертої груп

Дата: 07.12.2021 09:37

Із 1 січня 2022 року застосування РРО чи програмних РРО (ПРРО) –обов’язкова умова для здійснення діяльності платниками єдиного податку  другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, - звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Тим часом, платники єдиного податку першої групи можуть не застосовувати РРО/ПРРО у новому фінансовому році.

Звертаємо увагу підприємців на необхідності завчасної реєстрації РРО чи ПРРО у контролюючих органах з метою дотримання вимог чинного законодавства та радимо скористатись безкоштовним програмним забезпеченням від Державної податкової служби України.

Довідково:  станом на 01.12.2021 року платники податків Волині в своїй діяльності  використовують  6808 РРО, з них 926 - програмні РРО, Зокрема, у поточному році субєкти господарювання  зареєстрували 2005 РРО/ПРРО.

ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:

Начальник відділу

фактичних перевірок                                                            Роман ДЕНИСЮК