СЛАВЕТНА 14-ТА ОМБР, ВІДЗНАЧИЛА 7-МУ РІЧНУ З ПОЧАТКУ ЗАСНУВАННЯ

Дата: 11.12.2021 13:09

10 грудня голова районної ради Віктор Хиць, голова райдержадміністрації Юрій Лобач разом зі своїми заступниками, міський голова Ігор Пальонка відвідали місце розташування 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка у цей день святкувала 7-му річницю від дня свого створення.

Вранці на плацу відбулось урочисте шикування бригади, в ході якого військовому з’єднанню був вручений мотиваційний прапор. Протягом усього дня діяла виставка зброї та військової техніки, працювала польова кухня, одна за одною на зазвичай закриту територію заходили екскурсійні групи дітей та молоді, охочих більше дізнатись про славетний шлях 14-ї ОМБР, народженої у боях за незалежність нашої держави.