ВІТАННЯ ТА ВІДЗНАКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ З НАГОДИ СЬОМОЇ РІЧНИЦІ 14-Ї ОМБР

Дата: 11.12.2021 13:15

10 грудня в урочистостях з нагоди сьомої річниці від дня створення 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого взяли участь голова районної ради Віктор Хиць, голова РДА Юрій Лобач, заступник голови облради Григорій Пустовіт, міський голова Ігор Пальонка, представники оперативного командування «Захід», обласного та районного центрів комплектування і соціальної підтримки, 39-го зенітно-ракетного полку, духовенство, громадськість. Багато слів подяки линули в цей день на адресу наших захисників, десятки військових були нагороджені відзнаками від державного до місцевого рівнів.

Вітання від голови та усього депутатського корпусу Волинської облради передав військовим заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він вручив у дарунок військовій частині вишиваний портрет Лесі Українки як символ натхнення, мужності та інтелекту нашого краю.

З нагоди річниці бригади також відбувся святковий концерт за участю аматорів сцени.

По-особливому тепло сприймали присутні в залі виступи військового оркестру Князівської бригади.