Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Землевласники та землекористувачі Володимира-Волинського сплатили до місцевого бюджету понад 18 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 13.12.2021 11:03
Кількість переглядів: 675

Протягом січня-листопада 2021 року до бюджету м. Володимира-Волинського сплачено понад 18 мільйонів гривень плати за землю. Сума сплаченої у княжому місті плати за землю на 34 відсотки перевищує минулорічні показники.  

Позитивну динаміку надходжень з плати за землю фіксують серед платників юридичних та фізичних осіб.

Зокрема, з початку року юридичні особи міста спрямували до місцевого бюджету майже 15,9 мільйона гривень, а фізичні особи – майже 2,3 мільйона гривень плати за землю.

Якщо належна вам земельна ділянка придбана за кошти, з яких не сплачено податків, саме час скористатися правом на одноразове добровільне декларування, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно, детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

 

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора