Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Камінь-каширські власники землі сплатили 8,6 мільйона гривень плати за землю

Дата: 13.12.2021 11:09
Кількість переглядів: 670

Протягом січня-листопада 2021 року до бюджетів громад Камінь-Каширщини сплачено 8,6 мільйона гривень плати за землю. Це на 24 відсотки більше минулорічних показників за аналогічний період.  

Зокрема, з початку року юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 6 мільйонів гривень, а фізичні особи – понад 2,6 мільйона гривень плати за землю.

Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки, але не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму земельного податку, саме час провести звірку в Центрі обслуговування платників, - звертають увагу в податковій службі краю.

Якщо належна вам земельна ділянка придбана за кошти, з яких не сплачено податків, саме час скористатися правом на одноразове добровільне декларування, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

 

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора