Ковельські власники земельних ділянок сплатили до місцевого бюджету понад 95 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 13.12.2021 11:11

Протягом січня-листопада 2021 року до бюджету м. Ковеля сплачено понад 95 мільйонів гривень плати за землю. Сума сплаченої в місті плати за землю на 15,4 відсотка перевищує минулорічні показники.

Позитивну динаміку надходжень з плати за землю фіксують серед платників юридичних та фізичних осіб.

Зокрема, з початку року юридичні особи міста спрямували до місцевого бюджету понад 89 мільйонів гривень, а фізичні особи – майже 5,9 мільйона гривень плати за землю.

Якщо належна вам земельна ділянка придбана за кошти, з яких не сплачено податків, саме час скористатися правом на одноразове добровільне декларування, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ  ДПС у Волинській області