Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 16:03

14 грудня заступник голови райради Андрій Оніщук, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапожніков та заступник голови Андрій Сторонський, та міський голова Ігор Пальонка, члени громадської організації «Спілка чорнобиль», небайдужі громадяни взяли участь у заходах з нагоди Дня ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. До пам’ятного знака «Пам’ятай Чорнобиль» під звуки тужливого дзвона були покладені квіти, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя рятував світ від атомної катастрофи.

Очільниця добровільної громадської організації «Спілка чорнобиль» Світлана Богайчук вручила нагрудні знаки «Честь, Мужність, Память» членам спілки – учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.