ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2021 12:59

14 грудня відбулися засідання постійних комісій районної ради:

- з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії: Віктор Якубський, Оксана Юрчук, Віктор Вілентко, Олексій Сараванський, Олег Бадзюнь, Віктор Фіщук, Анатолій Яльницький.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії: Федір Войтюк, Леся Мартинюк, Юрій Динько.

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку були присутні члени комісії: Микола Квашук, Олександр Юринець, Олександр Кондисюк

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи,цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Андрій Томчук, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року.

2.  Про районний  бюджет  на  2022 рік.

3.  Про Програму матеріально-технічного забезпечення військової частини А7064, виконання заходів по розміщенню, формуванню,  набуття спроможностей для організації територіальної оборони та заходів мобілізаційної підготовки в районі, проведення заходів єдиного стрілецького дня,нарощення системи управління (зв’язку) на 2022-2023 роки

4. Про Програму забезпечення діяльності Володимир-Волинської районної ради на 2022 рік

5. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2022 року.

6. Про виключення із списку присяжних

7.Різне

Запропонований порядок денний був доповнений ще трьома  питаннями:

- Про затвердження Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Володимир-Волинському районі на 2022 – 2025 роки;

- Про погодження та затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Охнівка Оваднівської сільської ради Володимир - Волинського району Волинської області;

- Про погодження та затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Білин Оваднівської сільської ради Володимир - Волинського району Волинської області.

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.