ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

Дата: 17.12.2021 07:16

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби!

Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Роль державного виконавця складна, і разом з тим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Уміння виконавця знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень, ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.

Тож нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою!

Бажаю Вам щастя, успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту Вашим родинам та подальших професійних звершень.

З повагою

Голова Володимир-Волинської районної ради                                   Віктор Хиць