Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

На Волині власники нерухомості спрямували до бюджетів громад понад 126 мільйонів гривень податку

Дата: 16.12.2021 23:59
Кількість переглядів: 665

До місцевих бюджетів Волині впродовж січня-листопада 2021 року  надійшло 126,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Таким чином, власники вартісної нерухомості сплатили до бюджетів громад на 14,4 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Втім, не всі волиняни-власники житлової та комерційної нерухомості,  виконали свій обов’язок своєчасно. Тож у Головному управлінні ДПС у Волинській області звертаються до власників нерухомості з проханням не зволікати зі сплатою майнового податку.

         «Сплачені майнові податки, до яких належить податок на нерухоме майно, - один з чинників фінансової стабільності громад. Тому важливий податковий внесок кожного, хто  відповідно до законодавчих норм є платником майнових податків. Щоб не потрапляти до категорії боржників, рекомендуємо власникам нерухомості до завершення фінансового року перерахувати до бюджету громади, на території якої знаходиться об’єкт нерухомості,  визначену суму податкового зобов’язання. Відповідні податкові повідомлення-рішення надіслано усім власникам нерухомості до 1 липня», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Якщо ж нерухомість придбана за кошти, з яких не сплачено податки, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Якщо Ви – власник активів, що придбані за кошти, з яких не сплачено податки, закон дозволяє цивілізовано їх легалізувати. Варто до 1 вересня 2022 року подати одноразову добровільну декларацію і сплатити самостійно розрахований збір. Фахівці податкової служби надають необхідну консультаційну допомогу», - підкреслила Світлана Савчук.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                               Світлана САВЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора