ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 22.12.2021 09:48

Шановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Успішна робота кожної окремої галузі господарства сьогодні, як ніколи, безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектора. Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви даруєте світло і створюєте затишок у кожній оселі.

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя і належний побут наших громадян.

Тож щиро бажаю вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

З повагою

Голова районної ради                                                                    Віктор Хиць