Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Дата: 24.12.2021 08:22
Кількість переглядів: 149

Шановні працівники архівних установ району!

Шановні працівники державних архівних установ! Щиро вітаю вас із професійним святом!

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до свого минулого, визнання історичної ролі архівів у житті суспільства. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу.

Завдяки зусиллям архівістів стали можливими відкритість і доступність документальної бази досліджень нашого минулого, ствердження історичної правди і справедливості.

Переконаний, що ваш професіоналізм, усвідомлення високої відповідальності за доручену справу будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті нашого народу. Адже збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті українського народу, єднаєте її із сьогоденням та майбутнім.

Сердечно вітаю всіх працівників архівної справи району та бажаю міцного здоров’я, благополуччя та щастя у родинах й невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, надалі зберігати сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

З повагою

Голова районної ради                                                                    Віктор Хиць

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора