ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ІЗ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 31.12.2021 13:14

Дорогі мешканці Володимир – Волинського району!

Щиро вітаю вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята завжди символізують нові надії та сподівання, вселяють тепло і світло у наші душі, спонукають до роздумів над минулим і до прагнення кращого майбуття.

Тож бажаю, щоб у новому році усі ваші цілі були досягнуті, плани перевиконані, а усі неприємності залишалося в році, що минає. Хай увесь рік вас переповнюють нові приємні емоції, на життєвому шляху зустрічаються лише добрі люди, хай 2022-й стане для вас успішним і багатим на хороші події.

Бажаю посмішок у кожному домі, виконання всіх бажань, матеріального достатку і стабільності скрізь і в усьому, здоров’я, миру, удачі, благополуччя і Божої ласки!

Голова районної ради                                                                    Віктор Хиць