Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК

Дата: 02.01.2022 19:20
Кількість переглядів: 166

Розпочався новий 2022 рік, а з ним – і кампанія декларування посадовців.

Для того, аби у новому році декларування стало для вас простішим та зрозумілішим, НАЗК забезпечило автозаповнення деяких полів у декларації та можливість перевірити, чи коректно заповнені дані. Також ми оновили роз’яснення, доповнивши їх питаннями, з якими ви зверталися у 2021 році.

Звертаємо увагу, що через додану функцію автозаповнення деякі дані у чернетці створеної на основі попередньої декларації можуть зникати. НАЗК розуміє, що під час першого використання оновлених функцій можуть виникнути незручності. Проте більшість інформації у наступних деклараціях ви зможете додавати автоматично

Також залишаємо перелік важливих посилань, які можуть стати вам у нагоді протягом цієї кампанії декларування:

Порядок заповнення декларації: повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації bit.ly/3pFRwkA

Контакт-центр НАЗК: якщо у вас виникли проблеми під час заповнення декларації ви також можете зателефонувати за номером +38(044) 200–06–94.

Технічна підтримка: якщо під час заповнення декларації виникнуть технічні проблеми, то ви можете звернутися на електронну пошту support@nazk.gov.ua та надіслати скріншот помилки.

Нагадуємо, що цього року колишні посадовці, які звільнилися з публічної служби у 2021 році, повинні востаннє подати щорічну декларацію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора