НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 05.01.2022 17:34

Сьогодні, 05 січня 2022 року, відбулася робоча нарада у голови районної ради Віктора Хиця на якій були присутні заступник голови районної ради Андрій Оніщук, представники Володимир-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, Володимир-Волинського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України у Волинській області, Володимир-Волинського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Волинській області, КП «Володимир-Волинський районний центр підготовки територіальної оборони» Володимир-Волинської районної ради» та командир батальйону територіальної оборони Андрій Селецький.

В ході наради, було обговорено шляхи та напрямки взаємодії органів місцевого самоврядування, територіальної оборони та силових структур району на виконання норм Закону України «Про основи національного спротиву» №1702-ІХ від 16 липня 2021р., який вступив в дію з 1 січня.