Володимир - Волинська районна рада Волинської області - офіційна сторінка

Волинська область

Чи повинні фізичні особи - підприємці, які є платниками єдиного податку, вести облік товарних запасів та підтверджувати походження товарів документами?

Дата: 18.01.2022 09:21
Кількість переглядів: 37

Фізичні особи - підприємці, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість (крім тих, які провадять діяльність з реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння), не зобов’язані вести облік товарних запасів та підтверджувати облік та походження товарів документами (пункт 12 статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265).

Довідково: лист ДПСУ від 13.01.2022 №453/7/99-00-05-01-07.

  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

  ПОГОДЖЕНО:                                                                                         О. НІКОТІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора