Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 21.01.2022 15:49
Кількість переглядів: 462

21 січня відбулися засідання постійних комісій районної ради:

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку;

- з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку були присутні члени комісії: Андрій Нагорний, Микола Квашук, Олександр Юринець, Світлана Гук, Марина Косаковська.

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії: Микола Матусевич, Оксана Юрчук, Олексій Сараванський, Олег Бадзюнь, Віктор Фіщук, Анатолій Яльницький.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії: Сергій Луцюк, Федір Войтюк, Петро Матрипула, Назар Максимів, Юрій Динько.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, заступник голови районної ради Андрій Оніщук, голова райдержадміністрації Юрій Лобач, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1.  Про перейменування  Володимир-Волинського району

2.  Про звіт про виконання районного бюджету за 2021рік.         

3. Про звіт голови районної ради

4. Про звіт голови райдержадміністрації  про виконання  програм соціально-економічного та культурного розвитку району за 2021 рік та делегованих районною радою повноважень.

5. Про звільнення та призначення директора  КП “Володимир – Волинський районний центр підготовки територіальної оборони” Володимир – Волинської районної ради

6. Про розробку концепції територіальної оборони Володимир – Волинського району

7. Про розгляд запиту депутата Юрчук О.М.

8. Про розгляд подання (в порядку ч.3 ст56-1 Закону України “Про запобігання корупції”) Володимир – Волинської окружної прокуратури

9. Різне

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора