УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ

Дата: 21.01.2022 15:51

21 січня заступник голови районної ради Андрій Оніщук, голова райдержадміністрації Юрій Лобач, секретар міської ради Іван Юхимюк, працівники установ та закладів міста і району, представники громадських, релігійних організацій взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України. У цей день були покладені квіти до символічної могили борцям за волю України та меморіальної дошки загиблим у АТО/ООС, відбувся святковий концерт.

З нагоди величного державного свята Подякою голови районної ради та голови районної державної адміністрації за активну громадську позицію, особисті досягнення та вагомий внесок у розбудову суспільно значущих галузей нагороджені:

- ветеран сфери культури району, активна членкиня громадської організації «Союз Українок» Наталія Авдєєнко,

- керівник громадської організації «Військово-патріотичний центр «Третій полк» Руслан Бормовий,

- депутат Зимнівської сільської ради, продовжувач багаторічної родинної традиції розвитку фермерства та сільського господарства Валерій Шпур.

А Подяку від районної влади та медаль «За любов до професії» отримав Заслужений майстер народної творчості України, Почесний громадянин міста Володимира, Волинський Фаберже Анатолій Бойко.