Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Земельні ресурси Волині торік додали громадам понад півмільярда гривень надходжень

Дата: 24.01.2022 12:04
Кількість переглядів: 139

За підсумками 2021 року на Волині до місцевих бюджетів надійшло 519 мільйонів гривень плати за землю. Це на 14,4 відсотка більше, ніж у 2020 році.

Упродовж минулого року громадяни-землевласники та землекористувачі  спрямували до місцевих бюджетів Волині майже 80 мільйонів гривень плати за землю. Внесок юридичних осіб перевищив 439 мільйонів гривень.

Щоб нинішній фінансовий рік був не менш успішним для бюджетної стабільності громад, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують лідерам місцевого самоврядування аналізувати наявну інформацію щодо землекористувачів та своєчасно їх інформувати про обов’язок перераховувати плату за землю.

«Фінансова спроможність кожної з громад визначається здатністю залучити передбачені законом податки. Керівники органів місцевої влади володіють найбільш достовірною інформацією щодо представників бізнесу та громадян. котрі використовують у господарській діяльності землю. Тому просимо представників місцевого самоврядування приділяти належну увагу питанню впорядкуванню земельних відносин. Від ефективності цієї роботи залежать показники податкових находжень до бюджету», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.  

Очільниця волинських податківців підкреслила, що громадяни, котрі  придбали землю за кошти, що не були оподатковані, саме зараз мають можливість подати одноразову добровільну декларацію.

«Ми радимо скористатися правом на податкову амністію тим, хто придбав земельні наділи за кошти без сплати ПДФО. Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків», - зазначила Світлана Савчук.

Довідково: з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії,  детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                               Світлана САВЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора