Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

БЛІЦ-НАВЧАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ЗА УЧАСТЮ ГОЛОВНОГО ДЕРЖАВНОГО ІНСПЕКТОРА З ПИТАНЬ ДОДЕРЖАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ, ЗАЙНЯТІСТЬ ТА ІНШИХ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 24.01.2022 12:31
Кількість переглядів: 424

21 січня 2022 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  було проведено бліц-навчання для роботодавців за участю головного державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Тетяни Мельникової.

Основною метою проведення таких заходів - це роз’яснення працедавцям щодо неприпустимості допуску до роботи без оформлення трудових відносин за галузевим спрямуванням: транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування.

Під час навчання роботодавці дізналися про штрафні санкції та їх розміри в разі порушення роботодавцями чинного законодавства.  Крім того, учасники мали змогу отримати додаткові відомості щодо нарахування заробітної плати та прийняття працівників на роботу.

Під час зустрічі роботодавці були поінформовані про можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу.

Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь».  Роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на конкретні запитання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора