Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ЗАХІД З ОРІЄНТАЦІЇ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ, НА ЯКИЙ ЗАПРОСИЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ 14 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ КНЯЗЯ РОМАНА ВЕЛИКОГО

Дата: 24.01.2022 12:33
Кількість переглядів: 449

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся  захід  з орієнтації на службу за контрактом в Збройних Силах України, на який  запросили  представників 14 окремої механізованої  бригади імені князя Романа Великого (військова частина А1008), а саме : офіцера відділення з морально-психологічного забезпечення військової частини, капітана Олену Мазурок; помічника начальника відділення персоналу ,лейтенанта Олександра Процика; офіцера групи цивільно-військового співробітництва ,старшого лейтенанта Микиту Холодного та офіцера служби звязків з громадськістю, старшого лейтенанта Катерину Литвинчук.

Учасникам заходу розповіли про історію бригади , її бойовий шлях , здобутки та значні військові досягнення , чим усі  і гордяться.

Представники 14 ОМБР надали інформацію про умови  проходження військової служби  за контрактом та особливості професійно-психологічного відбору, вимоги щодо прийому на військову службу за контрактом та  державні гарантії військовослужбовцям. Присутніх  детально ознайомили  з пропозиціями служби за контрактом.

Була надана інформація щодо грошового забезпечення військовослужбовця, яке залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Захід проходив у формі конструктивного діалогу, зацікавлені пропозиціями отримали  презентаційні матеріали та контакти для подальшої співпраці.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора