Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 25.01.2022 23:37
Кількість переглядів: 423

25 січня відбулися засідання постійних комісій районної ради:

- з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району;

- з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах  молоді та соціального захисту населення

На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району були присутні члени комісії: Валентин Вірковський, Людмила Лазаренко-Штикало, Ганна Нестеряк, Юрій Прокуда, Інна Хільковець, Руслан Голодюк, Ярослав Гиць.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення були присутні члени комісії:Ганна Міщук, Віра Мазур, Володимир Савчук, Микола Костючко, Світлана Адамчук.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, заступник голови районної ради Андрій Оніщук, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук, начальник  відділу інформаційної та внутрішньої політики райдержадміністрації Юлія Пашкова, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1.  Про перейменування  Володимир-Волинського району.

2. Про  Програму висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в районі засобами масової інформації на 2022 рік.

3.  Про звіт про виконання районного бюджету за 2021рік.         

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2021 року  №7/14 “Про районний бюджет на 2022 рік».

5. Про надання згоди на прийняття індивідуально визначеного рухомого майна Оваднівської сільської ради у комунальну власність Володимир-Волинської районної ради та визначення балансоутримувача.

6. Про звіт голови районної ради.

7. Про звільнення та призначення директора КП “Володимир – Волинський районний центр підготовки територіальної оборони” Володимир – Волинської районної ради”.

8. Про розробку концепції територіальної оборони Володимир – Волинського району.

9. Про розгляд подання (в порядку ч.3 ст56-1 Закону України “Про запобігання корупції”) Володимир – Волинської окружної прокуратури.

10. Розгляд листів.

11. Різне.

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора