Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕЛА СЕМІНАР ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ

Дата: 27.01.2022 16:06
Кількість переглядів: 453

27 січня 2022 року у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних про можливість такого виду зайнятості , як  працевлаштування патронатним вихователем.

Спеціалісти Володимир-Волинського центру соціальних служб провідний фахівець з соціальної роботи Інна Мацьоха, фахівець Олена Грабчук, психолог Юлія Мисіна ознайомили присутніх з тим, що таке патронат та патронатна сім’я і у яких випадках дитина передається у таку сім’ю. Також вони  повідомили про вимоги до патронатних вихователів та оплату  їх професійних комплексних послуг. Робота патронатного вихователя є основною офіційною роботою.

Тому, якщо ви  небайдужі до долі дітей ,які тимчасово з різних причин не можуть  проживати в рідній сім’ї , маєте позитивний досвід виховання власних дітей , не маєте судимості, стан вашого здоров’я дозволяє забезпечувати догляд та виховання дитини, готові пройти навчання з підготовки сімей кандидатів у патронатні вихователі, ви можете стати патронатним вихователем.

Захід відбувся у форматі активного обговорення, учасники семінару ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора