ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 15.02.2022 15:50

15 лютого у місті Володимир відбулись заходи з вшанування воїнів-інтернаціоналістів, які свого часу брали участь у бойових діях у Афганістані та інших країнах. Участь у них взяли голова районної ради Віктор Хиць, заступник голови РДА Віктор Фіщук, заступник міського голови Андрій Гудим, воїни-афганці та члени їхніх родин.

Організатором заходів виступила Володимир-Волинська міськрайонна організація Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану, а присвячені вони 33-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В рамках скорботних заходів у Свято - Юріївському храмі відбулась поминальна панахида в пам’ять тих, хто загинув на чужині, виконуючи бойові завдання, та тих, хто відійшов у засвіти вже на Батьківщині. Потому під звуки військового оркестру учасники заходу поклали квіти до пам’ятника загиблим у локальних війнах.