Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

УКРАЇНА РАЗОМ І НАЗАВЖДИ!

Дата: 16.02.2022 11:13
Кількість переглядів: 457

16 лютого 2022 року, у День єднання, встановлений указом Президента України Володимира Зеленського у Володимир-Волинському районі пройшли патріотичні заходи.

На райдержадміністрації, адміністративних та приватних будівлях у цей день замайоріли Державні Прапори України, а рівно о 10 годині в усіх населених пунктах зазвучав Державний Гімн.

Голова районної ради Віктор Хиць, заступники голови РДА Віктор Сапожніков, Андрій Сторонський та Віктор Фіщук, міський голова Ігор Пальонка разом із працівниками вказаних владних установ, депутатами місцевих рад обласного, районного та міського рівнів, небайдужими громадянами взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України, що відбулось у парку «Слов’янському» міста Володимира.

Гімн виконав духовий оркестр 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, а присутні на заході прикріпили на одяг синьо-жовті стрічки.

Урочистості відбулись у кожній громаді району, а тематичні заходи організовані у ліцеях і коледжах, школах, дитячих садочках, бібліотеках. 16 лютого стало справжнім святом єднання, що продемонструвало усьому світові: Україна разом і назавжди!

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора