ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 18.02.2022 14:42

18 лютого 2022 року в залі засідань районної ради, відбулась дев’ята  сесії районної ради восьмого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 34 депутатів районної ради взяли участь  голова районної ради Віктор Хиць, заступник голови районної ради Андрій Оніщук, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапожніков, керівник апарату РДА Сергій Романюк, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату райдержадміністрації, представники громадськості, представники ЗМІ.

Депутати розпочали роботу із виконання гімну України та вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули на Сході України.

Після цього депутати приступили до розгляду запланованих питань, серед яких:

1. Про звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради до жителів Володимир-Волинського району щодо засудження  військової агресії з боку Російської Федерації, непоширення панічних настроїв та поведінку цивільного населення в умовах військової загрози.

2. Різне

В результаті обговорення було ухвалено відповідне рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради