РОЗВИТОК ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ РАЙОНУ

Дата: 21.02.2022 14:35

21 лютого, голова районної ради Віктор Хиць та заступник голови районної ради Андрій Оніщук взяли участь в нараді голови районної державної адміністрації Юрія Лобача, основними питаннями якої став розвиток системи територіальної оборони та цивільного захисту населення району.

Крім того, на нараді обговорили і важливі заходи, які відбудуться цього тижня в рамках розвитку системи ТрО: у четвер, 24 лютого, відбудеться вже традиційний в районі стрілецький день, в ході якого на полігоні резервісти та добровольці відпрацьовуватимуть навички поводження з різними видами зброї, а й п’ятницю, 25 лютого, пройде навчання для представників депутатського корпусу, працівників райдержадміністрації та райради з основ тероборони і цивільного захисту.

Також в ході наради обговорили і питання цивільного захисту населення, зокрема, працівникам РДА доручено провести моніторинг та узагальнити інформацію щодо стану систем масового оповіщення у громадах, опрацювати технічні умови і можливості встановлення і налагодження радіо- та інших видів спецзв’язку між управлінськими і силовими структурами на території усього району.