Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Створити сім’ю патронатного вихователя – це не тільки можливість врятувати чиюсь сім’ю, але й вирішити проблеми власного працевлаштування з достойною грошовою винагородою

Дата: 22.02.2022 15:49
Кількість переглядів: 158

22 лютого  2022 року у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся  семінар для безробітних за участі спеціаліста Володимир-Волинського міського  центру соціальних служб провідного  фахівця з соціальної роботи Інни Мацьохи.

Метою заходу стало надання інформації про аспекти діяльності патронатних сімей, умови роботи, соціальний пакет та заробітну плату патронатного вихователя.

Перевага сімейного патронату в тому, що він спрямований на захист дітей. Під час перебування дитини в патронатній сім’ї соціальні працівники допомагають батькам подолати труднощі, через які дитину було вилучено. Якщо ж відновити у батьків здатність виховувати свою дитину не можливо, їй знаходять іншу форму виховання.

Патронатний вихователь за свою роботу, яку виконує за договором, отримає грошове забезпечення у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць та соціальну допомогу на кожну дитину у розмірі 2,5 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.

Захід відбувся у форматі активного обговорення, учасники семінару ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора